yeni-office-boyle-gorunecek

Yeni Office, böyle görünecek!
Rate this post
Microsoft’un yeni yayınladığı mobil Office uygulamalarının önizleme sürümleri, iri yarı yaklaşık değişiklikle geldi. Paketin arayüzü, Microsoft’un yeni Fluent Design System -li kapatılmış görünüyor.

Windows 10’un bu düşüş alacağı güncellemeyle işletim sistemine ayrıca gelmesi vadesi dolmuş Fluent Design (öncesinde Project Neon adıyla biliniyordu), Windows ve Office’e bir kat daha “çağdaş” biraz görünüm katmayı hedefliyor. Düzene Sokma dili bu ölçüde şeffaflık ve donukluk efektlerinden faydalanıyor (Windows 7’nin Aero Glass’ı benzer). Microsoft Word, PowerPoint ve Excel mobil uygulamaları, arayüzün bir yerlerinde bu efektlere ayak veriyor.

Önizleme sürümlerinde giden ve sade dava kullanıcılarının gördüğü bu şansın dönmesi, yenilenen arayüzün daha başlangıç görünümü niteliğinde. Önümüzdeki haftalarda Office’in bir kat daha şiddetli yeni özelliğiyle tanışmayı bekleyebiliriz.

Bozulmamış HaberBedava İnternet Için Banyo Temizler Misiniz? Başka HaberLG G6’nızı Satıcı Omuz Sırığı Hoparlörlü Olsun!Etiketler:, , , ,