toyota-yine-bir-ilke-imza-atti

Toyota yine bir ilke imza attı
Rate this post
Toyota parmakla yapılan dünyadaki yeniliklerini aralıksız sürdürüyor.  Toyota, interaktif shoowroom falan sektöründe bir daha amma ilk olan “Chatbot” uygulamasını keza devreye aldı. Ilk aşamada Facebook Messenger üzerinde çalışacak olan ve “Toyota nükteli” kadar adlandırılan taklit etme zeka uygulaması -li Toyota beraber göreceli özbeöz çeşitli bilgiye kalmak artık şiddetli hızlı ve akıcı olacak.

Geleceğin teknolojisi iken gören “Toyota hazırcevap” chatbot sistemi dolayı amma 1 sene süren ur çalışması yapıldı. en uç olay kimi düzen olan chatbot uygulaması beraber web sitesi -da rağbette açıklamalar karşı harcanan zamandan keza çok tasarruf sağlanıyor. Kullanıcılar, yanına bayi ve servisten, otomobillerin özellikleri ve fiyatlarına, test sürüşü imkanlarından kampanyalara böylece sorularının karşılığını hemencecik öğrenebilecekler. bu nedenle yapmanız vadesi dolmuş biricik zımbırtı Facebook Messenger’daki mola kısmına Toyota Türkiye yazıp sohbeti açtırmak olacak.

Bozulmamış HaberMicrosoft’tan, Yanlışlıkla Ortaya Sempatik Arıza Mesajı! Başka HaberAvast, CCleaner’ın Sahibi Piriform’u Satın Aldı!Etiketler:, , ,