sac-bas-yolduran-iphone-8-sizintisi

Saç baş yolduran iPhone 8 sızıntısı!
Rate this post
Bitiş yaklaşık kaç ayın iPhone sızıntılarının birçoğu, tartışmalı basamak izi sensörünün konumundan bahsediyor. Açılış zamanlar cümbür cemaat, Apple’ın kimi mucize göstererek sensörü camın içine yerleştirmesini bekliyordu zar zor bu olmayacak benzer görünüyor. Üstelik bazılarına karşı Apple, tek haneli rakam izinden tamamen vazgeçerek “stereo surat dönemeç” güvenliğine geçirme yapacak.

Yeni ortaya sempatik ve gayet aslına uygun görünen biraz iPhone 8 kasası ise tek haneli rakam izi sensörünün cihazın ardından durum aldığını söylüyor. Arkada duran tek haneli rakam izi sensörünün yeni amma şey olmadığını, Samsung’tan Huawei’ye herkesin ekranı büyütebilmek uygun sensörleri arkaya taşıdığını biliyoruz. Apple’ın böylesine elinden gelmez bir hamleyle tasarımını bozması keşke aşırı derecede karışık görünüyor.

Az Önce giren biraz sızıntıda Apple’ın sensörü punch düğmesiyle bütünleştirebileceğini görmüştük. Sony’nin hem de telefonlarında bu gibi bir işlem izlediğini biliyoruz ve bu, iPhone’un uyanık görünümünü koruyabilir. Hemen Hemen iPhone’un kenarları rakiplerine göre bir kat daha ince olduğundan bu rumuz, çoğumuz göre pek rahat olmayabilir.

iPhone 8’in bu yıl piyasaya sürülmesi, tanıtımının keşke Eylül’ayrıca yapılması bekleniyor.

Önceki HaberLG G6’nızı Evlilik Bağı Hoparlörlü Olsun!  Etiketler:, , ,