radeon-crimson-relive-edition-yenilendi

Rate this post
AMD, Radeon Software Crimson ReLive Edition’u yeniledi. 17.7.2 sürümüne yükseltilen Radeon Software Crimson ReLive Edition’da yapılan değişiklikler ve gelen yenilikler ise şöyle;

Örnek olarak:  Radeon Chill aktifleştirilen bir HP Omen NB’da, League of Legends’da en yüksek ayarlarda, kullanıcıya yüzde 30 daha uzun pil ömrü sunabilmekte.

Radeon WattMan: GPU voltajı, saat hızlarını, bellek saat hızlarını, fan hızlarını ve sıcaklıkları kontrol eden güç yönetim aracıdır. WattMan’e bu sürümde gelen yenilikler: Bellek saat hızı (Downclock) azaltma desteği. Artık Power States kontrollerini desteklemekte.

Radeon ReLive: Oyunları yayınlama, kaydetme gibi araçları barındıran özelliktir. ReLive’a bu sürümle gelen yenilikler: Kayıt ve yayın için artık 100Mbps’ye kadar bit oranlarını destekliyor. Kamera şeffaflığı için yeni kontroller eklendi. Kayıt veya yayın sırasında iyileştirilmiş bellek kullanımı. Yayın sırasında Anlık Tekrar Kaydı, Ara yüz Araç Çubuğunda Kayıt Zamanlayıcı ve Ağ Bağlantı Sorunları gibi yeni bildirimler. Gelişmiş Ses Kontrolleri: Bu yeni sürüm, özelleştirilebilen mikrofon ses kontrolleri, kaydedilmiş görüntüler için ses güçlendirme ve mikrofon için bas-konuş (fare + klavye) desteği.

AMD LiquidVR 360 SDK, VR özellikli grafik kartlarında ilk defa, baştan sona GPU ile hızlandırılmış HEVC 4K-by-4K VR video oynatımını mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda Immersive Ambisonic Audio teknolojisini de destekler.

Ayrıca bu sürüm ile birlikte oyuncular için içerisinde FPS’yi sınırlayan ve DirectX 12 ve çoklu GPU desteğiyle güç tasarrufu yapan Frame Rate Targeting Control, işlenmiş renk kontrollerinin tekrar sunumu olan Per-Display Color Controls  gibi Catalyst Control Center’da bulunan ek ayarların yeniden tasarlanarak yeni Radeon Ayalarının içine eklenmesi gibi birçok özellik eklendi.

Radeon Software Vanguard Beta Programı: Radeon Software Vanguard Beta Tester programı ile AMD kullanıcıların direkt olarak bizimle çalışmasını, Radeon Software ile ilgili görüşlerini bizimle paylaşmalarını sağlıyoruz. Seçilen kullanıcıların, Radeon Software’in yeni sürümlerini herkesten önce test etme imkanı bularak iyileştirmeler ve geliştirmeler için bize yardımcı olabilecekler. Daha detaylı bilgi: www.Radeon.com/Vanguard 

Radeon™ GPU Profiler: Analiz et, Ayarla, Hızlandır. Düşük seviyede, dahili donanım iş parçası takibi sunan ilk PC grafik aracıdır. Mantle ile yeni nesil API’lere ilham verirken, Radeon GPU Profiler, PC oyun geliştiricilerine Vulkan® ve DirectX 12’de çalışmaları için yardımcı oluyor. Radeon GPU Profiler, geçmiştekinin aksine GPU’ya derinlemesine erişerek, Asenkron İşlem kullanımını, olay zamanlamayı, iş hattı takılmaları , darboğazlar ve benzeri performans verimsizliklerini analiz etmelerini görsel olarak sağlıyor. Önceki HaberFacebook’tan Korsana Karşı Önemli Satın Alma! Sonraki HaberWindows 10 S, MSDN Üyelerine SunulduEtiketler:, , ,