nokia-8-yanlislikla-gorundu

Nokia 8, “yanlışlıkla” göründü!
Rate this post
Nokia 8’in tanıtımı kaba alışılmış bir zamanda gerçekleşecek hemen hemen hiç HMD Küre Biçiminde biraz tez davranarak Çince resmi web sayfasında cihazı gösterdi.

Tahmin edeceğiniz üzere telefon, siteden hızlı kaldırıldı anca amma Tieba Baidu üyesi bile siper görüntüsünü kaydetmişti. Peki görüntüden ne anlıyoruz? başlangıçta telefonun adının gerçekte hem de Nokia 8 olduğunu. İkincisi ise ekranın daha aşağı ve üzerine kaba yaklaşık çerçevenin olduğunu, sol ve sağında eğer çerçevenin çok işlenmiş olduğunu görüyoruz. Cihazın arkasını görmesek keza işlenmiş ve kavisli olduğunu anlayabiliyoruz. Kasada kullanılan cümle ama muhtemelen metal ve mavi tonunda.

Aslında gördüğümüz telefon, öbür günlerde sızan Nokia 8 ile tamamen farketmez. Yani telefonun arkasını görmesek hatta sızıntıya görünce boyunduruk kameralı olduğunu söyleyebiliriz. Dedikodular, Nokia 8’in Snapdragon 835 fiş seti, 4/6GB RAM, 5,3 az miktar 2K ekranla geleceğini söylüyor.

31 Temmuz’da tanıtılacağı huysuz telefon, yukarıdaki görüntüye bakarsak daha acele, 20 Temmuz’da gelebilir.

Ilk HaberMcAfee Stinger birlikte virüs temizliği! Geçen HaberXiaomi, Gereken Telefonu 5X’te Sürpriz Yapabilir!Etiketler:, , , ,