lgden-super-eglence

LG’den süper eğlence!
Rate this post
LG Electronics (LG) CES 2017’hem de tanıttığı ve mükemmel yaklaşık evler sineması deneyimi teklif etmek amacıyla tasarladığı papaz adayı lazer projektörü LG ProBeam, yalnızca uzun performans isteyen kullanıcılara değil, aynı zamanda tasvir ve TV programlarının keyfini katışıksız dakika baştan gidermek isteyenlere hitap ediyor.

LG ProBeam lazer ışıldak (HF80J), video içeriklerin canlı amma ortamda hatta belli bazı şekilde görüntülenebilmesini besleme 2000 lümen parlaklıktaki modern lazer motoruyla oldukça seçme bir ev sineması deneyimi sunuyor. bununla birlikte katlanır bir yapıda olmasını ikmal düzelten kimse lazer motoru tamamen oldukça uyanık ve zeki yaklaşık tasarıma sahip. Buna tamamlayıcı kadar, LG ProBeam lazer ışıldak alışılmış çizgideki tasarımı bir uçtan bir uca her türlü iç dekora şüphesiz ahenk sağlıyor.

Mobil cihazlarından gönderdiğiniz görüntüler LG ProBeam lazer ışıldak ile dilediğiniz yere yansıtabiliyor

LG ProBeam lazer projektör, düzelten kimse Ses Senkronizasyon Ayarı (Sound Sync Adjusment) ile  harici yaklaşık hoparlör yoksa kulaklık gibi hep Bluetooth geçit akustik ürünleriyle eşleşebiliyor. LG ProBeam lazer projektörün Kablosuz Çıkıntı (Wireless Mirroring) özelliği, Miracast’ın kablosuz esinleme teknolojisinden faydalanarak akıllı cihazlardaki içerikleri dolu bazı planlama ekranına yansıtabiliyor. Keza LG ProBeam lazer projektörün efendi olduğu biricik 4 Corner Keystone ve Vertical Auto Keystone özellikleri, kullanıcıların mükemmel görüntü ayarını kalınlık tez ve akan şekilde yapabilmelerine uygulanabilirlik tanıyor.

Tüm yere götürün, bitmiş görüntü keyfini yaşayın

Kullanıcılar LG’nin ödüllü webOS platformu aracılığıyla tercihlerine amacıyla istedikleri birçok yayına ve programa muhtemelen erişebiliyorlar. Buna ek olarak LG’nin Sihirli Kumanda özelliği hem webOS Smart TV’nin kullanıcı arayüzünde gezinmeyi oldukça kolay bazı ayla getiriyor. Kullanıcılar webOS aracılığıyla bulundukları konuma ve erişilebilirliğe bağlı gibi çok sayıda yayını da kaygısızca izleyebiliyorlar. Bu dinamik özellikler, oturma odasında filmlerin tadını çıkarmanızı, geri bahçenizde dostlarınızla birlikte toplanıp en etkileyici maçları izleyebilmenizi ve tam kamp gezilerinde bile LG ProBeam lazer projektörü yanınızda götürüp istediğiniz içerikleri izleyebilmenizi mantıklı kılıyor.

Ilk HaberDaha Ucuz ve Öncü Bazı Hologram Teknolojisi!  Etiketler:, , , ,