lg-g6yi-cift-hoparlorlu-yapin

LG G6’yı, çift hoparlörlü yapın!
Rate this post
LG G6 bir iki mehtap önce piyasaya çıkmıştı ve eğer bir tanesine sahipseniz, öndeki telefon hoparlörünü muntazam hoparlör kadar kullanmanın biraz yolu olduğunu öğrenmek hoşunuza gidecek. Bu kulağa müstehcen gelse hem, sahiden Motorola ve Huawei falan yaklaşık üreticilerin cihazlarında sözümona gibi bulunabilen kimi özellik.

Doğal kadar bu LG’den yeni biraz güncelleme üstüne atmak kadar kullanışlı yapılmıyor. Besbelli almak gerekirse bu LG yoluyla resmen uzak yaklaşık şey değil ve etkinleştirmek telefonunuza avarya verebilir, bu yüzden tedbirli olun. Denemeye belirleme verirseniz, minyatür telefonunuzun root’lanmış olması muhtaçlık, sonrasında hem de ki talimatları uygulayın:

Adımlar:
1: Kimi root dosya yöneticisi kullanarak, system/etc klasörüne gidin ve mixer_paths_tasha.xml dosyasınının adını mixer_paths_tasha.xml.bak gibi değiştirin.

2: my mixer_paths_tasha.xml dosyasını indirin

3: my mixer_paths_tasha.xml dosyasını system/etc klasörüne yapıştırın ve her özür kutucuklarını işaretleyin

İndirilecek dosyayı burada bulabilirsiniz. Ama çalışmalar yaya giderse, ön telefon hoparlörünü olağan hoparlör iken çalışacak şekilde ayarlamış olacaksınız. Bu doğuştan ancak musiki çalarken veya kimi ses çalarken size bir kat daha ağır ses verecek, ama dahası iki farklı olarak kanaldan yayıldığı amacıyla “sert ileride bir ses deneyimi” sunacak.

İLGİLİ HABER Bixby’li hoparlör geliyor!Ilk HaberOffice’in Papaz Adayı Arayüzü Göründü! Öteki HaberBu iPhone 8 Sızıntısı Sizi Üzecek!Etiketler:, , , ,