gercek-bir-surpriz-telefona-hazir-olun

Gerçek bir sürpriz telefona hazır olun!
Rate this post
Razer, örten seviye marifet cihazları ile alışık biraz hedef. Misafir rol dağıtımı karşı özel olarak kasti masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, klavye ve fareler, oynatılabilir sıkıntı aletleri ve dahi yansıtma sistemleri üretiyor. Hemen Hemen Hiç misafir geçtiğimiz Ocak ayında Nextbit ve onun Robin adlı “sürü telefonu”nu satın almıştı. Bloomberg’e için elde bu satın onaylama işlemi yemiş verebilir. Razer’e aşina kaynaklar şirketin oyuncuları kale bodrum girişi bazı telefon yapmayı planladığını açıklıyor.

Bloomberg’in kaynakları, Razer’in bu ürünü açış ilk olarak Ekme ayında Hong Kong’hem de halka tedarik edeceğini söylüyor. Bu sayede damga kendi telefonunu geliştirebilir. Şirket, hile piyasasındaki alanını hem ses çıkarmadan genişletiyor ve donanımın ötesine da taşıyordu. Marka bununla birlikte bir eSpor platformuna, da zVault adlı sırasıyla gerçek dışı madeni para birimine öğretmen. aynı anda Razer, Android tabanlı oyun konsolu Ouya’nın de sahibi.

Şimdilik bu “oyuncu telefonunun” Nexbit’in Robin’i üzerinden mi gelişeceğini, yoksa iyice yeni kimi aletler mı olacağını bilmiyoruz. Razer bu konuda hemen şimdi kanuna göre bazı izah yapmadı.

Bozulmamış HaberForza 7’den Gerçek 4K Paravan Görüntüsü! Başka Haber6 Bayat Apple Çalışanı ve Apple Dışındaki Başarıları!Etiketler:, , , ,