galaxy-s9dan-ilk-haberler-geliyor

Galaxy S9’dan ilk haberler geliyor!
Rate this post
Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde ortaya çıkarttığı Infinity Display, kullanıcılar tarafından bir hayli sevildi. Şirketin keza yaptıkları zanaat içine sinmiş olacak ama, Infinity Display’i ileriki telefon modellerinde hem kullanmayı düşünüyor.

Gelen bilgilere karşı Samsung, Galaxy S9’de hem Infinity Display‘i kullanacak. Bu Ölçüde ilerideki amiralde tasarım esnasında minör iniş çıkışlar göreceğimizi düşünebiliriz. Perde boyutunda keza biraz varyans yapılmayacağı sızlanan Samsung, Galaxy S9‘hem de 5.8 inç, Galaxy S9+‘ayrıca ise 6.2 az miktar Infinity Display kullanacak.

Buna ek gibi ayrıca giren bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 9’ayrıca ayrıca hane izi okuyucuyu ekranın altına gömmeye çalışacak. Bu yöndeki çalışmalarına araştırıcı şekilde çalıştığı belirtilen Samsung uzmanları, bakalım bu çalışmalarının karşılığını alabilecekler mi.

Öte komşu elbette Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 karşı spekülasyon yapmak amacıyla eski. Oysa papaz adayı modellerin Snapdragon 845 çekmece, en küçük 6 GB RAM ve satıcı omuz sırığı kameraya sahip olması bekleniyor. Kesinlikle bunların yanında işletim sistemi kadar hem de Android IÇIN göreceğiz.

Önceki HaberGüvenlik dosyasını ateşli yayında açıyoruz… Öbür HaberApple, A12 İşlemcileri Uygun Samsung beraber ÇalışacakEtiketler:, , , ,