facebook-neyin-pesinde

Facebook neyin peşinde?
Rate this post
Amma patentlerden anlam çıkarmanız akıcı olmayabiliyor. Facebook’un patentini almaya çalıştığı acayip malzeme hem de bu gibi biraz iş: Ilginç makale, tekrar aksine bileşenler bağlayıp, aksine eylemler gerçekleştirmeye ufuk tanıyor.

Geniş biraz kapsamı olan berat, boyunca çekmeceli dolap ve devreler bulunan ve aşkın rahibe adayı cihazlar eklemeye gerekçe veren öz yaklaşık modülden bahsediyor. Bu bileşenler dokunmatik beyaz perde, perde ve hatta termostat olabiliyor. Patentin Amazon Echo ve Google Home aynı yaklaşık imitasyon zeka hoparlöründen bahsediyor olması muhtemel.

Patentin derinlerine indiğimizde cihazın bağlanan hoparlörler ve mikrofonlar yoluyla “telefon cihazı” işlevi üstlenebildiğini görüyoruz. Aygıt isterseniz “karaoke cihazı” hem de olabiliyor. Öyle aletler, elektronik aletlerde en çok aradığımız iki özelliği sunmuş oluyor.

Esrarengiz Facebook aygıt, LTE, Wi-Fi benzer ağlar boyunca internete bağlanabiliyor.

Berat, boş zamanını berat karalayarak geçiren kimi mühendise ait belki bu yüzden çok hayallere kapılmamakta üstünlük eldeki. yine de Business Insider’ın iddiasına amacıyla patentte adı sonraki kişiler, Facebook’un satın aldığı üç boyutlu modüler bileşenler bastırabilen firmadan geliyor.

Patentin ne konusunda olduğunu tamamiyle bilmesek hem de çok uygulayımbilim firmaları, elektronik aygıt atığını azaltacak modüler alet rüyasından hemen şimdi vazgeçmemiş görünüyorlar.

Bozulmamış HaberIntel’in 12 Kılıksız i9-7920X’in Detayları Açıklanmış Oldu  Etiketler:, , , ,