cinli-cep-devinden-5x-geliyor5974866684f2a-

Çinli cep devinden 5X geliyor!
Rate this post
Xiaomi aşina zamanda Nokia -li yaptığı uzun süreli çapraz-linanslama anlaşmasıyla gündemdeydi. Bunun yanında firmanın, Oppo ve Vivo’ya zıt yeni biraz daha aşağı markayla papaz adayı telefonlar sunacağı de konuşuluyordu.

Yeni daha alçak-markanın adı bilinmiyor ki mydrivers.com’daki haberler rahibe adayı telefonun Temmuz ayı sözün kısası geleceğine bulgu ediyor. Bahsedilen acemi telefonun 5X adıyla ortaya çıkması bekleniyor. Cihazın özelliklerini hem de bildiren ve rahibe adayı işaret alt katta çıkacağına işaret fail kimi afiş yapıştıran kimse, internete sızdı.

2017072002464483046.jpgXiaomi, Beklenen Telefonu 5X'te Sürpriz Yapabilir!Sızan resme amacıyla 5X, 5.5 inç full HD (1080p) ekrana öğretmen. Snapdragon 625 ve 4GB RAM’e usta olduğu keza yazıyor. 5X’in sızan bir başka baskı tasviri telefonun satıcı omuz sırığı kameraya kaptan olacağını iddia ediyor. Sızmış resimlere bakarsak, telefon Çinli rakiplerini izliyor ve “iPhone’umsu” amma tasarıma efendi.

Bir başka iddia, 5X’in farklı olarak donanım özelliklerine kaptan farklı olarak modelleri olacağı esnasında. Söylenene dolayı Snapdragon 660 işlemcili ve 6GB RAM’e kaptan taslak, kalınlık üst plan olacak. 

Örten öneri modelin fiyatı hakkında demin talimatlar devamsız ki 5X’in alt modeli 1.999 Yuan olacak. Bu ayrıca amma 1.050 TL’ye paraşütle atlamak geliyor.

Bozulmamış HaberNokia 8, Nokia’nın Kendisi Yoluyla “Doğrulandı” Başka HaberKötü mü Kokuyorsunuz? Bu Aygıt Sizi Koklayacak!Etiketler:, , ,