boyle-hata-mesaji-gorulmedi

Böyle hata mesajı görülmedi!
Rate this post
Türlü Xbox One sahibi, dünden sürekli olarak aşırı sapıkça bazı hata mesajıyla karşı. Konsolu düzgün biçimde kullanırken görünen bu hataya öncelikle biri açıklama veremedi.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz hata Türkçeye şöyle çevrilebilir:

“Işe Yaramaz Kusur Başlığı

Bu, fay etrafında yüksek amma anlam olabilirdi. Bunu okuyun ve ağlayın! Bu cümleye bir kat daha internette bölme atmadıysanız, nazikçe yapın! “Read it and Weep” adlı bazı My Little Pony bölümü bulacaksınız. Cloudchasers ve Wonderbolts, hiçbir şekilde unutulmayacaksınız.”

Çoğu Xbox One kullanıcısı hatayı Reddit’te ve Twitter’da paylaşırken biraz kullanıcılar, hatanın amma beklenmedik bomba veya şaka olabileceğinden şüphelendi. Anca Xbox ve Windows oyun platformu kurumsal anamal yardımcısı Mike Ybarra, şöyle biraz anlam yaptı:

“Onarım bu son bölüm geliyor, üzgünüz. Görünmemesi uygun bir deneme dizisiydi.”

Fix will be kovuk tonight, sorry about that. Sınama string that shouldn’t show up.

— Mike Ybarra (@XboxQwik) 19 Temmuz 2017

Xbox One sahipleri, onarımın yolda olduğunu öğrenmekten halinden memnun olma duyacaklar. bununla birlikte Microsoft geliştiricisinin örnek Lorem Ipsum metinlerini uygulamak yerine öyle bir yazı yazmakla uğraşması çekici.

Ilk HaberiOS 10.3.3 Güvenlik Onarımlarıyla Geldi! Öbür HaberToyota Sektöründe Bir Daha Yaklaşık Prensip İmza AttıEtiketler:, , , ,