bedava-internet-icin-tuvalet-temizligi

Bedava internet için tuvalet temizliği!
Rate this post
Kamusal alanda WiFi kullanımı, data hakkınız bittiğinde yoksa YouTube’ta gördüğünüz bazı videoyu arkadaşlarınıza çalıştırmak istediğinizde oldukça faydacı belki. Kıtı Kıtına kaç kişi, nehir ağzı yapmadan ilk olarak başvuru formu şartlarını okuyor? Ilgili Krallıktaki kimi boş kamusal WiFi sağlayıcısı olan Purple, herkesin tahmin edebileceği bu sorunun cevabını duruşma etmeye karar verdi ve ki esas öyle 22.000 kişi, öz kadar 1.000 zaman baştan başa banyo temizliği göre kaydolmuş durumda!

Bütünleyici cümle, yeterli anlaşmaya kaç kişinin hizmeti kullanmadan başta fiilen okuduğunu addetmek dolayı yaklaşık şaka olarak eklendi. Maddenin anlaşmada duruş aldığı iki hafta içerisinde keza sırf bir fert bunu ayırma etmiş durumda. Eklenen bu bent, taban olarak “Purple’ın isteği üstünde kullanıcının 1.000 saatlik amme hizmetine çağrılabileceğini” belirtmekte ve bu hizmetin “yerel parklardan canavar pisliği temizleme”, “sokak kinci kadın ve köpeklerine sarma”, “süzülme tıkanıklıklarını kapı”, “lokal şölen ve etkinliklerdeki oynatılabilir tuvaletleri temizleme” ve “varlıklarını renklendirmek uygun salyangozların kabuklarını boyamayı” içerebileceğini söylüyor.

Ilgili Alan, 2018 Mayıs tarihinde servet olacak papaz adayı bazı kural birlikte internet hizmeti kullanıcılarının verilerini pazarlama karşı kullanılması karşı paylaşmadan önce “ortada amma şekilde” yasal başvuru şartlarını akseptans etmelerini acil kılacak. Bütün ne böylece Purple bu ilave maddeyi kullanmayı planlıyor olmasa da, CEO Gavin Wheeldon‘un de belirttiği -mek üzere burada öğrenilecek acil yaklaşık ibret bulunmakta: “Wi-Fi kullanıcılarının yaklaşık ağa uzatmak göre kaydolmadan ilk olarak şartları okumaları gerekiyor. Neyi kabul etme ediyorlar, ne çok bilgi paylaşıyorlar ve sağlayıcılara hangi lisansları veriyorlar? Deneyimiz, bir kutuyu işaretlemenin ve insaflı gayri biraz şeyi kabul etme etmenin sert kolay olduğunu gösteriyor.”

Yakın zamanda yapılan bazı araştırmaya amacıyla de millet, bağımsız Wi-Fi kullanımını onaylama etmeden başta ancak düşünmüyor ve altı kullanıcıdan biri, bu hizmeti bir “cinsel organı olan çok yönlü” yayınları görmek amacıyla kullanıyor.

Bir Kat Daha ilk kez hem TV dizisi South Otopark, bu durumu konu harekât bölgesi biraz bölüme imza atmıştı. Bölümde Apple Başvuru Şartlarına bazı madde eklemiş, bu maddeyi kabul fail herkesin acımasızlık görmeyi ve deneylerde kullanılmayı akseptans ettiklerini abuk sabuk yaklaşık dille ekrana taşımıştı.

Saf HaberApple, A12 İşlemcileri Uygun Samsung beraber Çalışacak Sonraki HaberOffice’in Papaz Adayı Arayüzü Göründü!Etiketler:, ,