apple-samsunga-geri-donuyor

Apple, Samsung’a geri dönüyor!
Rate this post
Apple, A serisi işlemciler amacıyla iPhone 6’larda kullandığı A9 yongaseti beraber delgi verimliliğiyla göreceli sorunlar yaşadıktan sonuç Samsung’la çalışmaktan bırakmış ve TSMC’ye kucak açmıştı. iPhone ve iPad’ler göre A10 ve A11 mikrodevre setleri dolayı safça TSMC -li çalıştıktan netice, bu defa baştan çark fail Apple, biraz çağ daha Samsung’la anlaşmış falan görünüyor.

The Investor’dan yeni gelen rapora için, Samsung yaklaşmakta olan 7nm FinFET k.d.v. ödemeyi gerektiren mal teknolojisi birlikte beraber amma kere daha Apple’ın güvenini kazandı. Güneyden Esen Koreli elektronik markası, önümüzdeki sene piyasaya çıkması gereken Apple’ın iPhone’ları göre A12 yonga seti üretebilir. Bu sonuca için, Samsung’un LSI çip ve hatıra bölümü okul müdürü yardımcısı Kwon Oh-hyun’un, geçtiğimiz ay  Apple orta bürosunda yaptığı karşılama işe yaramış falan görünüyor.

Apple’ın bu sene müstakbel olan rahibe adayı iPhone’larında da Samsung’un OLED ekranlarını ayrıca göreceğiz. Buna katma kadar çekmece etrafında hem de birlikte çalışacak olmaları, Samsung’un ağır fazla madeni para kazanacağı anlamına geliyor.

Bozulmamış HaberSamsung Galaxy S9 de Infinity Display’le Ileriki Öteki HaberBedava İnternet Için Tuvalet Temizler Misiniz?Etiketler:, , , ,