antivirus-devinden-buyuk-surpriz

Antivirüs devinden büyük sürpriz!
Rate this post
Çap iri antivirüs üreticilerinden Avast, pop müziğe ait sistemi saflık aracı CCleaner’ı geliştiren Piriform’u satın aldığını duyurdu.

CCleaner’ın Android ve Windows’ta küre biçiminde meblağ 130 milyon kullanıcısı bulunuyor. Avast’ın CEO’su Vince Steckler, firmanın cendere duyurusunda “CCleaner ve Avast arasında nefis ürünler üretmemizi sağlayacak birçok partner olay yeri görüyoruz,” dedi ve şöyle yerine getirme etti:

“Avast ve CCleaner, pop sahanlık sitelerinde en fazla indirilen iki küçük. İkisi de ilerlemiş kullanıcılar göre biliniyor ve bu yüzden CCleaner kullananların Avast’a ilgi göstereceğine, Avast kullananların -se CCleaner’a havale göstereceğine inanıyoruz.”

CCleaner, Avast’ın bitiş zamanlarda satın aldığı mükemmel çok ticaret değil. Avast, öbür sene karşı taraf PC güvenliği firması AVG’yi satın almış, şirketin 400 milyon kullanıcısını sırasıyla bünyesine katmıştı.

Eski Zamana Ait HaberToyota Sektöründe Yine Biraz Öğreti İmza Attı Öbür HaberGüvenlik dosyasını müstehcen yayında açıyoruz…Etiketler:, , , ,